Zákaznická podpora
MENU

Kontakty

Popron Systems s.r.o.

IČO: 61855162

DIČ: CZ61855162

Revoluční 1082/8

Praha 1

110 00

+420 602 210 187

sales@popronsystems.cz

Martin Nováček

Jednatel, ředitel společnosti

Martin.Novacek@popronsystems.cz

Jan Jílek

Obchodní ředitel

+420 775 106 025

Jan.Jilek@popronsystems.cz

Blanka Bogel

Provozní ředitelka

+420 773 106 040

Blanka.Bogel@popronsystems.cz

Karel Turek

Ředitel realizace

+420 775 106 026

Karel.Turek@popronsystems.cz

Jaromír Svatoň

Vedoucí technické podpory

+420 773 106 046

Jaromir.Svaton@popronsystems.cz

Ondřej Biskup

Výkonný manažer

+420 602 210 187

Ondrej.Biskup@popronsystems.cz

Pobočky

Praha

Revoluční 1082/8 (budova A)
Praha 1
110 00
Dlouhá třída
Náměstí republiky
Parkování je možné v OD Kotva nebo OC Palladium. Pokud jste ohlášení, je možné zajet přímo k nám do parkingu v Revoluční 8, kde vás již ostraha nebo recepce areálu navede na parkovací stání.

České Budějovice

Žižkova tř. 1321/1 (budova 1)
České Budějovice
370 01
Metropol,
Senovážné náměstí - pošta
Parkování je možné na veřejném placeném parkovišti na Senovážném náměstí. Pokud jste ohlášeni, zavolejte při příjezdu a navedeme Vás na naše firemní parkoviště za budovou v areálu hotelu Garni.

Ostrava

Kostelní 89/13
Ostrava - město
702 00
Most M. Sýkory
Parkování je možné na veřejném placeném parkovišti, která jsou dvě hned vedle budovy kanceláří. Pokud máte smluvenou schůzku, můžete po předchozí dohodě využít také privátní parkoviště Popron Systems.

Napište nám

Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Pokud jste zákazník a potřebujete zadat servisní požadavek,
využijte prosím zákaznickou podporu.

Povinné
Povinné
Povinné
Povinné
Povinné