FLOWIO

FLOWIO je přehledná a intuitivní aplikace pro digitální řízení podnikových procesů odkudkoli. Je dostupná online, díky čemuž ji budete mít kdekoliv po ruce. V jejím přehledném prostředí se snadno zorientujete.

FLOWIO je přehledná a intuitivní aplikace pro digitální řízení podnikových procesů odkudkoli. Aplikaci je možné využít pro podporu celé produktové řady HELIOS se zaměřením na podporu všech produktů od Popron Systems. Výhodou je jednoduché nastavení i vašimi správci, díky kterému během pár minut zpřístupníte jakýkoli proces z HELIOSu všem vašim zaměstnancům. Je tedy podpořeno online připojení jak do HELIOS Nephrite, tak Green, ale i iNuvio a Orange. FLOWIO je proto vhodné pro celou řadu procesů malých, středních i velkých společností, ve kterých je třeba podpořit digitalizaci každodenních procesů, ale i stálých agend prostřednictvím mobilní aplikace nebo webového tenkého klienta.
Pro podniky, které mají více podnikových informačních systémů a chtějí je dostat do jedné aplikace v jednom mobilním zařízení a webové aplikaci. Pro ty je FLOWIO, které je self-service mobilní a webové agregační řešení, ve kterém je možné spojit procesy z různých informačních systémů. Oproti konkurenci se FLOWIO mimo jiné soustředí na agregaci více datových zdrojů do jedné přehledné obrazovky.

Přejít na web FLOWIO

Poradíme vám, nebo vám rovnou připravíme nabídku na míru

Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář, přiložte váš životopis a my se vám co nejdříve ozveme zpět.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.