Jsme Popron Systems

Zabýváme se dodávkou licencí a služeb k podnikovým informačním systémům a aplikací. Informační systémy vždy dodáváme dle definovaných potřeb zákazníka. Dokážeme na ně reagovat a řešit firemní procesy návrhem a zajištěním optimalizovaných IT řešení.

Silné zázemí

Jsme součástí uskupení společností nadnárodního konsorcia VEOLIA CENTRAL & EASTERN EUROPE, aktivně působíme na českém a slovenském trhu.

Moderní zákaznicky ověřená řešení

Za 30 let působení na IT trhu jsme vyvinuli a dodali řadu zákaznicky ověřených segmentově zaměřených řešení s vysokou přidanou hodnotou. Nosným zákaznickým řešením je ERP systém HELIOS, který jsme rozšířili o specializovaná řešení.

Individuální přístup

Náš zákaznický přístup je postaven na budování dlouhodobého partnerství vystaveného na vzájemné důvěře, praktických zkušenostech a znalostech daného odvětví.

Pořád se vyvíjíme

Společnost Popron Systems byla založena roku 1994. Začínali jsme, jako servisní IT firma v rámci holdingu Popron. Tato činnost vyžadovala rozsáhlý podnikový informační systém, který by řídil celou logistiku a distribuci. Po roce 2004 se naší doménou stala utilitní branže – specializujeme se na vodárenství a další společnosti zabývající se dodávkou veřejných služeb. Když jsme se v roce 2014 od holdingu oddělili, měli jsme už řadu cenných zkušeností v navrhování sofistikovaných ERP řešení, které nám k dnešnímu dni umožnily stát se jedním z předních dodavatelů pro vybrané tržní obory. Prověřené znalosti českých expertů propojujeme s unikátním know-how zahraničních partnerů, abychom pořád byli o krok napřed. V roce 2022 do naší společnosti majetkově vstoupil strategický partner z uskupení VEOLIA CENTRAL & EASTERN EUROPE a získali jsme tak silné a stabilní partnerství, zázemí a podporu. V roce 2023 jsme se transformovali na akciovou společnost.

Naše certifikace

Naše společnost je držitelem těchto certifikátů.

Certifikát - ISO 14001:2015Certifikát - ISO 9001:2015

Jsme partnery

Naše pobočky najdete po celé České republice

V současné době máme už 5 poboček po celé České republice. Najdete nás v Praze, Českých Budějovicích, Ostravě, Brně a Hradci Králové.

Na jakých adresách sídlíme?
Pobočky Popron Systems

Vedení společnosti

Martin Nováček - Jednatel, ředitel společnosti

Martin Nováček

Jednatel, ředitel společnosti

Jan Jílek - Obchodní ředitel

Jan Jílek

Obchodní ředitel

Barbora Schüllerová - Provozní ředitelka

Barbora Schüllerová

Provozní ředitelka

Martin Stoilov - Ředitel realizace

Martin Stoilov

Ředitel realizace

Jakým společnostem naše služby pomáhají?

Prohlédněte si naše reference