ČEVAK, a.s.

Dodáváme řešení na bázi IS HELIOS Green a Technického informačního systému HELIOS Green včetně řešení EMA

Zpracovávaná a evidovaná data umožňují zejména kontrolu a přehled nad provedenými provozními akcemi a správou svěřeného majetku

Přečíst referenci

O společnosti

ČEVAK je vodárenskou společností zabývající se provozováním vodohospodářské infrastruktury, zejména úpravou pitné vody, vodovodních a kanalizačních sítí a čistíren odpadních vod.

Dodávky pitné vody a odvádění odpadních vod zajišťuje pro více než půl milionu obyvatel krajů Jihočeský, Plzeňský a Vysočina. Vedle své hlavní činnosti poskytují i další služby, které souvisejí s provozem a údržbou vodovodů a kanalizací. Jejím jediným akcionářem je ENERGIE AG BOHEMIA s. r. o. (EAGB).

V čem Popron Systems pomáhá

ČEVAK je vlajkovou společností v rámci skupiny EAGB Česká republika, která využívá služeb a oborového know how vloženého do informačních systémů a aplikací pro vodárenský segment.

Popron Systems dodává pro společnost ČEVAK ERP řešení na bázi IS HELIOS Green a Technického informačního systému HELIOS Green včetně řešení EMA (Enterprise mobile application), který zde reprezentuje sofistikovanou funkční datovou a komunikační provázanost mezi provozní společností (ČEVAK) a vlastnickou společností (Vodárenská sdružení Táborsko, jež je vlastníkem vodohospodářského majetku ve městech Tábor, Sezimovo Ústí a Planá nad Lužnicí včetně příměstských částí).

Zpracovávaná a evidovaná data a činnosti v rámci informačního systému HELIOS Green (TINOS a EMA) umožňují kontrolu a přehled nad provedenými provozními akcemi, správou svěřeného majetku a investičními akcemi, které zadavatel/vlastník nad infrastrukturou provádí.

Máte podobně zaměřený podnik? Zjistěte, co vám můžeme nabídnout.

Poptejte nás